November 27, 2022

شرایط استفاده

شرایط استفاده

نینی‌و‌مامان به دنبال آن است که با استفاده از بستری فضای مجازی و در جهت بهبود کیفیت زندگی والدین و نوزادان قدمی هرچند کوچک بردارد. اما از انجایی که این teenytiny.irقشر از جامعه دارای حساسیت ها و یا محدودیت‌هایی هستند، و هدف نینی‌و‌مامان مسئولیت بزرگی برای آن ایجاپ میکند، باید برای شفاف شدن ماجرا قوانین و مقرراتی وضع گردد تا در صورت لزوم راه‌گشای ما باشد.

تعاریف

نینی‌و‌مامان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و در تدوین تمامی مطالب و طراحی ابزارها سعی شده شرایط فرهنگی کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته شود. در این مستند وب‌سایت، نرم‌افزارها، ابزارها و تمامی قابلیت‌ها و امکانات مختلفی که به هر شکل از سوی مجموعۀ نینی‌و‌مامان و یا تینی‌تاینی ارائه می‌شود، با نام «نینی‌و‌مامان» و یا «تینی‌تاینی» است و به تمامی استفاده‌کنندگان از امکانات و خدمات، «کاربر» اطلاق می‌شود. از نظر این مستند تمامی اطلاعات، متون، گرافیک، نرم‌افزار، صوت، فیلم، عکس، نصایح، پیام‌ها، نظرات، پیشنهادهای ارائه‌شده در نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی  «محتوا» نامیده می‌شود و به منظور آگاهی دادن به مخاطب آماده شده است.

تغییرات توافق‌نامه

از آنجایی که نینی‌و‌مامان برای پیشبرد اهداف خود از دانش روز بهره برده و همواره در حال توسعه خواهد بود، بنابر نیاز ممکن است همواره احتیاج به تغییراتی در شرایط استفاده باشد. لذا کاربران موظف هستند به صورت منظم به این صفحه مراجعه و از آخرین تغییرات آگاه باشند.بدیهی است که آخرین نسخه موجود در وبسایت از نظر نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی همان نسخه مؤثر می باشد.

حقوق مالکیت معنوی

هرگونه محتوای موجود در نینی‌و‌مامان اعم از عکس، ویدئو، صوت و متن مطعلق به نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی بوده و استفاده غیر تجاری از آن با ذکر منبع و لینک به محتوا بلامانع است در غیر این صورت هرگونه کپی‌برداری یا سوءاستفاده به هر نحوی از متن‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، صوت و به‌طورکلی محتوای سایت ناقض حقوق مالک است.

ارجاع به موارد خارجی

نینی‌و‌مامان ممکن است به شخص، محصول، شرکت، مکمل، دارو و یا هرچیز دیگری ارجاعاتی داشته باشد. هر آنچه که خارج از محدوده وب سایت نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی باشد از نظر ما «موارد خارجی» بوده و نینی‌و‌مامان یا تینی‌تاینی هیچ گونه مسئولیتی در خصوص موارد خارجی را متوجه خود نمی‌داند. در صورت استفادۀ کاربر از هر یک از موارد خارجی، تمامی مسئولیت‌ها متوجه کاربر و ارائه‌دهندۀ خدمات یا محصولات بوده و تینی‌تاینی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و نخواهد پذیرفت.

تحدید مسئولیت

نینی‌و‌مامان هیچ گونه ادعایی نسبت متناسب بودن تمامی موارد ارائه‌شده برای تمامی کاربران ندارد و به همین دلیل هیچ گونه مسئولیتی در مورد عواقب تصمیمات و اعمالی که کاربر یا کاربران با برداشت مستقیم یا غیرمستقیم از محتوای متنی یا تصویری نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی انجام دهند را نمی‌پذیرد. همچنین نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی  در خصوص تأثیر مستقیم محتواها، نقل‌قول کاربران به دیگران، نقل‌قول شخص ثالث با استنتاج از محتوای نینی‌و‌مامان و تینی‌تاینی ، هیچ مسئولیتی را متوجه خود نمی‌داند. استفادۀ نادرست از محتوای مندرج در تینی‌تاینی  یا توصیه و برداشت اشتباه از تمامی مندرجات آن، به هر نحوی، برعهدۀ شخص یا عامر است و در هیچ صورتی و تحت هیچ شرایطی، هیچ‌گونه ادعا و درخواست دعوی برای مجموعۀ تینی‌تاینی ، مورد پذیرش نخواهد بود.

نحوهٔ استفاده از مطالب و سلب مسئولیت

کلیه مطالب موجود درسایت جهت بهبود شرایط وکمک در جهت سوق دادن والدین در مسیر درست میباشد و به هیچ وجه کاربرد درمان، تجویز دارو یا توصیۀ پزشکی ندارد. هرچند نینی‌و‌مامان تلاش میکند تمامی محتوای موجود با دقت و با استفاده از منابع معتبر و به‌روز تهیه گردند اما به هیج وجه مسئولیتی در قبال آنها نمی‌پذیرد.

از آنجایی که تمامی محتواهای ارائه‌شده در نینی‌و‌مامان صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران است به هیچ‌وجه جایگزین تشخیص و درمان پزشکی نبوده و نباید از آن به هدف خود درمانی استفاده شود.